1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altınbüken Ve Titiz Ailesinin Acı Günü

Altınbüken Ve Titiz Ailesinin Acı Günü

Altınbüken Ve Titiz Ailesinin Acı Günü
A+A-

Türkiye Mahalle Muhtarları Federasyonunu Genel Başkan Yardımcısı ve Savcılı Mahalle Muhtarı Ökkeş Titiz'in hayatını kaybeden kayınvalidesi Güzel Altınbüken, toprağa verildi. Savcılı Mahallesindeki

Türkiye Mahalle Muhtarları Federasyonunu Genel Başkan Yardımcısı ve Savcılı Mahalle Muhtarı Ökkeş Titiz'in hayatını kaybeden kayınvalidesi Güzel Altınbüken, toprağa verildi.
Savcılı Mahallesindeki ikametinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Güzel Altınbüken için Ayşe Bacı Camii'de cenaze namazı kılındı. Kayınvalidesini kaybeden Türkiye Mahalle Muhtarları Federasyonunu Genel Başkan Yardımcısı ve Savcılı Mahalle Muhtarı Ökkeş Titiz'i bu acı gününde yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Cenaze namazına Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Kay makamı Uğur Turan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Altınbüken ve Titiz ailesi, Şehitkamil Şahinbey ve Oğuzeli ilçesinde bulunan köy ve mahalle muhtarları katıldı. Ayşe Bacı Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Güzel Altınbüken Asri Mezarlıkta bulunan aile mezarlığında toprağa verildi.
(HD)

21.12.2012 17:04:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT