1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! 9 Şubat çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! 9 Şubat çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! 9 Şubat çeyrek altın fiyatları
A+A-

Altın fiyatları ile ilgili son dakika fiyat gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Vatandaşların nezdinde önemli bir yatırım amacı olarak görülen altın ile ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ediyor.

Altın fiyatları ile ilgili son dakika araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Haftasonu olması nedeniyle nikah ve düğünler yapılmaya devam ediyor.

Hem yatırım hemde hediyeleşmek için kullanılan altın için vatandaşlar internet üzerinden "Altın fiyatları bugün ne kadar" "Çeyrek altın ne kadar" gibi soruların cevabını araştırıyor. Bizde sizler için güncel altın fiyatlarını haberimizde derledik. İşte 9 Şubat Cumartesi altın fiyatları.S

Gram altın 9 Şubat Cumartesi sabahı 221,88 TL'den alınırken 221,93 TL'den satılıyor. Ülkemizde gram altın özellikle son dönemde oldukça popüler. Çeyrek altın fiyatlarındaki artıştan sonra vatandaşların gözü gram altına çevrilmiş durumda.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın ülkemizde en çok satın alınan altın çeşitleri arasında ilk sırada yer alıyor. Aynı zamanda çeyrek altın yatırım alanında da birincil tercih olarak dikkat çekiyor. Bugün çeyrek altın, dolar ve eurodan daha fazla takip ediliyor. Bugün 353,49 TL'den alınan çeyrek altın 361,47 TL'den satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın fiyatları da ilgili bireyler tarafından sıkça tercih edilen konular arasında. Yarım altın bugün 704,78 TL'den alınırken 722,93 TL'den satılıyor. Genelde uzun vadeli yatırım aracı olan yarım altın kolay kolay bozdurulmaz.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın genelde düğünlerde gelin ve damadın çok yakınları, aile fertleri tarafından armağan olarak düşünülür aynı zamanda uzun vadeli birikim aracı olarak değerlendirilir. 1.413,97 TL'den alınan tam altın bugün 1.441,44 TL'den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Altın fiyatları arasında en uzun vadeli birikim aracı cumhuriyet altını olarak ifade edilir. Diğer altın türlerinden hem daha ağır hem de daha pahalı olan cumhuriyet altını bugün 1.465,00 TL'den alınırken 1.487,00 TL'den satılıyor. (SABAH)

A+A-

HABERE YORUM KAT