1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altaylı Taraftarlardan Örnek Davranış

Altaylı Taraftarlardan Örnek Davranış

Altaylı Taraftarlardan Örnek Davranış
A+A-

Altaylı taraftarlar, Orman Vakfı ile birlikte bin 914 fidanlık 'Büyük Altay Korusu' oluşturdu. Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında oluşturulan koruya Altaylı taraftarlar fidan dikti. Altay Spor Ku

Altaylı taraftarlar, Orman Vakfı ile birlikte bin 914 fidanlık 'Büyük Altay Korusu' oluşturdu. Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında oluşturulan koruya Altaylı taraftarlar fidan dikti.
Altay Spor Kulübü adına 1914 fidanlık koru oluşturan Altaylı taraftarlara teşekkür eden Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol topluluk adına Erdi Aşman ve Sercan Erbakan'a plaket takdim etti.
Fidan dikim töreninde konuşan Metin Gençol, "Keşke bütün kulüpler bir araya gelse ve burada oluşturulacak bir ormanda birleşseler, Nazım Hikmet'in dediği gibi bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine" dedi.
YSKA taraftar topluluğu adına konuşan Erdi Aşman, "Altayımızın sadece spor alanlarında değil, hayatın bütün alanında yer alan ve anlam taşıyan bir kulüp olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden toplumsal anlamda her türlü sorumluluğu taşıyarak, Altaylılık bilinci içerisinde elimizden gelen her türlü emeği, karşılıksız olarak vermeye devam edeceğiz. Bugün burada sadece bizim diktiğimiz fidanlar değil; Mustafa Necati'lerin, Vasıf Çınar'ların, Vahap Özaltay'ların, Hamit Aslan'ların, Ender Türk'lerin, Rıdvan Burteçin'lerin, Serdar Efe'lerin fidanları da yeşerecek. Bize bıraktıkları Altaylılık mirasını her koşulda daha da ileri taşımak için çalışmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.
Konuşmaların ardından taraftarlar fidanları toprakla buluşturdu.
(EA-RFK-S)

17.12.2012 13:20:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT