1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altay'dan Beşiktaş'a Sert Tepti

Altay'dan Beşiktaş'a Sert Tepti

Altaydan Beşiktaşa Sert Tepti
A+A-

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta play-off'u hedefleyen Altay yönetimi, basında çıkan haberlerde Beşiktaş Kulübü'nün Altay'ı satın alacağı iddialarını yalanladı. Bazı basın organlarında bugün çıkan hab

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta play-off'u hedefleyen Altay yönetimi, basında çıkan haberlerde Beşiktaş Kulübü'nün Altay'ı satın alacağı iddialarını yalanladı.
Bazı basın organlarında bugün çıkan haberlerde Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın "Altay yönetimiyle görüşmelerimiz sürüyor. Amacımız Altay'ı anonim şirket yapıp, Beşiktaşlı iş adamları olarak yönetmektir. İsmini, armasını, rengini kesinlikle değiştirmeyeceğiz. Tüm haklarını koruyacağız" demecine Altay yönetiminden sert tepki geldi.
Altay yönetimi adına konuşan basın sözcüsü Ergül Gülbent, bizim hiç bir şekilde böyle görüşmemiz olmadı diyerek, "Böyle bir şeyin aslı astarı yoktur. Bir daha deklere ediyoruz böyle bir şey asla olamaz. Altay yönetimi olarak hiç kimseyle görüşmedik. Altay'ı satın almaya kimsenin gücü yetmez. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a bu konuda ulaşmaya çalıştık fakat telefonunu koruması açtı" dedi.
(EA-RFK-S)

10.01.2013 14:47:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT