1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Altay Sosyal Dayanışma Derneği Yenilendi

Altay Sosyal Dayanışma Derneği Yenilendi

Altay Sosyal Dayanışma Derneği Yenilendi
A+A-

Altay Sosyal Dayanışma Derneği üyeleri, yenilenen ofislerindeki ilk davetlerinde Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ı konuk etti. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın katkılarıyla yenilenen dern

Altay Sosyal Dayanışma Derneği üyeleri, yenilenen ofislerindeki ilk davetlerinde Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ı konuk etti.
Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın katkılarıyla yenilenen dernek binasında buluşan İzmir sporunun öncü isimleri, Altay'ın eski günlerine kavuşarak yenilenen ve yeniden şahlanan bir kulüp olacağının mesajını verdi. Özellikle Altay Konak Belediyespor Kadın Basketbol takımının başarılarının konuşulduğu açılışta, Dernek Başkanı Eren Gevgeli ve Divan Başkanı Kemal Zorlu, Altay camiası adına Başkan Tartan'a teşekkür plaketi takdim etti.

"SPORA DESTEK, GELECEĞE DESTEK"
Başkan Tartan, "Ben, sporun sadece birleştirici ve barıştırıcı yönünü değil, aynı zamanda kentin geleceğine de sahip çıkma olgusunu önemsiyorum. Spor olmadan bir kentin gelişemeyeceğini düşünüyorum. Dünyada hiç bilmediğimiz şehirlerin adını sporcularıyla duyuyoruz. Spora destek sadece sporculara ve kulüplere değil İzmir'e, özellikle de İzmir'in tanıtımına yapılan bir katkıdır" dedi.
(EA-ERG-Y)

18.01.2013 13:57:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT