1. HABERLER

  2. Altay İzmir'de Hemşehrilerini Coşturdu

Altay İzmir'de Hemşehrilerini Coşturdu

Altay İzmirde Hemşehrilerini Coşturdu
A+A-

Sanatçı Altay ile yeni yıla merhaba diyen İzmirliler, eğlence, müzik ve dansa doydu. Kaya Termal Otel'de düzenlenen yılbaşı gecesinde sahne performansıyla sevenlerini kendisine bir kez daha hayran bır

Sanatçı Altay ile yeni yıla merhaba diyen İzmirliler, eğlence, müzik ve dansa doydu. Kaya Termal Otel'de düzenlenen yılbaşı gecesinde sahne performansıyla sevenlerini kendisine bir kez daha hayran bırakan Altay'ın yeni yıl mesajı, "2013 ülkemize uğurlar getirsin. En kötü günümüz böyle olsun" şeklinde oldu.
Coşku içinde geçen yılbaşı balosuna İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ailesi ile İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya'dan çok sayıda davetli katıldı.
2013'ün ilk saatlerinde memleketi İzmir'de sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirten Altay, şöyle konuştu: "Bir İzmirli olarak hem hemşehrilerimle birlikte olmak hem de Kaya İzmir Thermal& Convention bünyesinde yer alan İzmir'in en ihtişamlı salonunda sahne almak benim için büyük keyif. Ege Bölgesinin en görkemli salonu olan Kaya Kongre Merkezi, iki sene önce kapılarını ilk kez yılbaşı gecesi açmıştı ve ilk sahne alan sanatçı ben olmuştum. Bu sene yine sizlerle birlikte bu muhteşem alanda birlikteyiz. 2013 ülkemize uğurlar getirsin"
Geceye katılan Ayberk, Emine ve Bahar Özsoy ailesi de yılbaşında Altay'ı dinlemekten mutluluk duyduklarını belirterek, yeni yılın uğurlu ve güzel geçmesi temennisinde bulundu.
(ARÇ-HD-HO-Y)

01.01.2013 10:54:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT