1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altay, Alsancak Stadı'nın Yıkılmasına Karşı

Altay, Alsancak Stadı'nın Yıkılmasına Karşı

Altay, Alsancak Stadının Yıkılmasına Karşı
A+A-

Yarın İzmir Gücü Spor Vakfı (İZVAK) öncülüğünde bir araya gelecek İzmir Kulüp başkanları, şehrin stat ihtiyacı konusunu konuşacak. Altay yönetimi ise görüşmeden önce Alsancak Stadı'nın yıkılmasına kar

Yarın İzmir Gücü Spor Vakfı (İZVAK) öncülüğünde bir araya gelecek İzmir Kulüp başkanları, şehrin stat ihtiyacı konusunu konuşacak. Altay yönetimi ise görüşmeden önce Alsancak Stadı'nın yıkılmasına karşı olduklarını mesajını verdi.
İZVAK Başkanı Tuğrul Yemişçi, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında, İzmir'in en önemli sorununun stat eksikliği olduğunu ve yapımı planlanan stat konusunda ise kulüplerin birliktelik sağlanması gerektiğini söylemesinin ardından, yarın saat 11.00'de yapılacak toplantı öncesinde Altay yönetimi adına konuşan basın sözcüsü Ergül Gülbent, Alsancak Stadı'nın yıkılmasına karşı olduklarını belirterek, "Biz yönetim olarak Alsancak Stadı'nın yıkılmasına karşıyız. Stadımızın iyileştirip bakıma alınması yeterlidir. Bakımdan sonraki Alsancak Stadı yeni modern haliyle mevcut talebe cevap verecek kapasite olacaktır" dedi.
Basın sözcüsü Gülbent, İzmir'e yapılacak her stat projesine ise yönetim olarak destek vereceklerini açıkladı.
(EA-EYB-S)

11.02.2013 15:08:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT