1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alperenler Mevlit Kandili'ni Kutladı

Alperenler Mevlit Kandili'ni Kutladı

Alperenler Mevlit Kandilini Kutladı
A+A-

Alperen Ocakları Edirne Şubesi, dernek binasında yaptıkları bir program ile Mevlit Kandili'ni kutladı. Programda konuşan Ocak Başkanı Alpaslan Cankaloğlu, "Bu gece tüm insanlığı onurlandırmak üzere dü

Alperen Ocakları Edirne Şubesi, dernek binasında yaptıkları bir program ile Mevlit Kandili'ni kutladı. Programda konuşan Ocak Başkanı Alpaslan Cankaloğlu, "Bu gece tüm insanlığı onurlandırmak üzere dünyaya teşrif eden Hz. Muhammed'in Mevlid-i Şeriflerinin 1442'nci yıldönümü olan gecedir" dedi.
Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan programda ilahiler söylendi ve dualar edildi. Çeşitli ikramların yapıldığı program gece geç saatlere kadar devam etti.
Yapılan etkinliğe Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakırlar, BBP Edirne İl Başkanı Arif Köroğlu, Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şube Başkanı Abdulhamit İriş, Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Turan Şanlı, Türkiye Partisi Edirne Eski İl Başkanı Eraydın Dürüktaş başta olmak üzere çok sayıda Alperen Ocaklı gençler ve vatandaşlar olmak üzere yaklaşık 60 kişi katıldı.
(ORA)

24.01.2013 10:19:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT