1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alperenler Gelişmeleri Değerlendirdi

Alperenler Gelişmeleri Değerlendirdi

Alperenler Gelişmeleri Değerlendirdi
A+A-

Büyük Birlik Partisi (BBP) yöneticileri Alperen Ocakları Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Alperen Ocakları Bölge Başkan Yardımcısı Sami Taşkın ve Samsun İl Başkanı Coşkun Arslan tarafından kar

Büyük Birlik Partisi (BBP) yöneticileri Alperen Ocakları Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Alperen Ocakları Bölge Başkan Yardımcısı Sami Taşkın ve Samsun İl Başkanı Coşkun Arslan tarafından karşılanan misafirlere Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını anlatan bir sinevizyon gösterimi yapıldı. Ziyarete eski Kabataş Belediye Başkanı, BBP YİK Üyesi Cemalettin Kabataş, eski BBP İl Başkanı Şahin Polat, BBP Merkez İlçe Başkanı Bayram Candan ve Eğitimci Kamu Çalışanları Sendikası (EKSEN) Samsun İl Temsilcisi Mustafa Akak ile davetliler katıldı.
Alperen Ocakları Bölge Başkan Yardımcısı Sami Taşkın tarafından bir durum değerlendirilmesi yapılarak çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyarette gündemi değerlendiren Sami Taşkın, ülke olarak zor bir süreçten geçtiklerini ifade ederek, terörle müzakere değil mücadelenin esas olması gerektiğini vurguladı. Taşkın, Alperen Ocakları'nın bu süreçte soğukkanlılığını koruyarak gelişmeleri yakından izlediğini, ülkede bir kardeş kavgasının herhangi bir tarafında olmayacaklarını fakat her türlü bölücülüğe, ırkçılığa, özerklik adı altında farklı yapılanmalara da karşı olacaklarını vurguladı. Ülkenin bayrağı, dini, İstiklal Marşı ve manevi değerleri ile sorunları olmayan kesimlerle problemlerinin olamayacağını belirten Taşkın, fakat bu değerlerin herhangi biriyle sorunu olanların karşılarında Alperenleri bulacağına dikkat çekti.
Program Büyük Birlik Partisi yöneticilerinin konuşmaları ile devam etti.
(SAM-SLH-Y)

17.01.2013 15:45:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT