1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu'nu Andı

Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu'nu Andı

Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlunu Andı
A+A-

Alperen Ocakları Sivas Şubesi tarafından Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğum günü ve beraberinde şehit olan yol arkadaşlarını anma, Mekke'nin Fethi ve Se

Alperen Ocakları Sivas Şubesi tarafından Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğum günü ve beraberinde şehit olan yol arkadaşlarını anma, Mekke'nin Fethi ve Seyit Ahmet Arvasi'nin ölüm yıl dönümü nedeniyle anma etkinliği düzenlendi.
Abdiağa Konağı'nda düzenlenen geceye Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Belediye Başkan yardımcıları, BBP İl Başkanı Aytekin Kulmaç, Merkez İlçe Başkanı Ömer Ağdoğan ve partililer katıldı. Gecede konuşan Alperen Ocakları Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Avcı, "31 Aralık tarihi malum olduğu üzere rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğum günü, aynı zamanda Mekke'nin Fethi'nin yıl dönümü ve Türk Milliyetçiliği davasında çok önemli bir isim çağımızın Yesevisi diyebileceğimiz Ahmet Arvasi hocamızın da ölüm yıldönümü münasebetiyle anma programı düzenledik" dedi. Programda daha sonra Kuran-ı Kerim tilaveti okundu ve arkasından Muhsin Yazıcıoğlu ve Ahmet Arvasi ile ilgili slayt gösterisi yapıldı. Programda konuşan Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ise, "Bugün aynı zamanda Mekke'nin fethi, Seyit Ahmet Arvasi Hazretleri'nin de dünyadan ayrıldığı rahmetli başkanımızın da dünyaya geldiği bir gün. Allah bizleri doğru yoldan, genel başkanımızın yolundan, onun da yolu olan peygamber efendimizin yolundan ayırmasın" ifadelerini kullandı.
(TB-AÖ-Y)

01.01.2013 17:09:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT