1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Alper Eşine Kul Olur ! Türk Kızlarının da İdeali Olur, Erkekler de Ona Kıl Olur

Alper Eşine Kul Olur ! Türk Kızlarının da İdeali Olur, Erkekler de Ona Kıl Olur

Alper Eşine Kul Olur ! Türk Kızlarının da İdeali Olur, Erkekler de Ona Kıl Olur
A+A-

Daha çok sinema filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncu ve yazar Alper Kul Türkiye'nin yeni ideal erkeği seçildi. Alper Kul Kimdir ? Hangi filmlerde oynamıştır ve nasıl ideal erkek seçilmiştir. İşte detaylar

Hem senaristliğini yaptığı hem de baş rolünü üstlendiği film "Olur Olur" ile gündeme bir kez daha gelen Alper Kul yazmış olduğu ve seslendirdiği şarkı ile de magazin ve sanat dünyasında adeta bomba etkisi yarattı. Genç kızların son fenomeni haline gelen Alper Kul isimli sanatçı seslendirdiği şarkı ile sosyal medyada da paylaşım rekoru kırdı.

 

Olur Olur filminin ardından söylediği şarkı ile de dikkatleri üstüne toplayan Alper Kul, eğlenceli bir aşk şarkısı yaparak son günlerin gündem konularından biri olmayı başardı.  

 

alper-aylin2_640.jpg

 

Katıldığı bir programda bu şarkıyı eşinin gözlerinin içine baka baka seslendiren Alper Kul'u dinleyen genç kızlar adeta mest oldu. Oynadığı ve senaristliğini yaptığı Olur Olur filminden adeta bir de hit parça çıkaran Alper Kul ülkemizin yeni ideal erkeği. "Seni Sana Sen" isimli şarkısı ile sosyal medyayı deyim yerindeyse adeta sallayan Alper Kul gecenin en çok paylaşılan şarkısı oldu bir de üstüne kızlar Alper Kul'u ideal erkek ilan etti. 

A+A-

HABERE YORUM KAT