1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ALPASLAN, SEÇİMLERDEN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

ALPASLAN, SEÇİMLERDEN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

ALPASLAN, SEÇİMLERDEN SONRA İLK KEZ KONUŞTU
A+A-

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Van Şoförler ve Otomobilciler Odası eski Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Alpaslan, yaklaşık 30 yıldır kendilerini destekleyen şoför esnafına teşekkür etti.

Geçen hafta sonu yapılan Van Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerini kaybeden Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Alpaslan, üyelerine teşekkür etti. Öncelikle Van şoför esnafı ve Van kamuoyunun bugüne kadar Alpaslan ailesine duydukları güven ve göstermiş oldukları alakadan dolayı teşekkür eden Alpaslan, “Şoför esnafı 1986 yılından bugüne kadar ailemize göstermiş oldukları güven ve gösterdikleri desteklerinden dolayı minnettarız. 1986 yılından 2014 yılına kadar oy veren ve vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Esnafımıza yapmış olduğumuz hizmetler ve göstermiş olduğumuz performanstan dolayı Türkiye’nin dört bir tarafından ses getiren çalışmaları bu il ve ilin esnafı için yaptık. Bizden onlara geçen haklarımızı helal ediyorum. Onların da hakları varsa helal etsinler. Ben yine Van Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği yönetim kurulu başkanıyım. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yönetim kurulu üyesiyim ve aynı zamanda Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu denetim kurulu üyeliğim de devam ediyor. Bundan sonra da hizmetlerime en üst kurullarda Van halkı ve esnafı için sürdüreceğim. Seçmenin ve seçimlerin nasıl yapıldığını da kamuoyunun takdirlerine bırakıyorum’’ dedi.

Bu arada Faruk Alpaslan’ın Van Esnaf ve Sanatkarları Birliği yönetim kuruluna seçilmesi için önünde herhangi bir engelin bulunmadığı ve istemesi halinde aday olabileceği ifade edildi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

1 Yorum