1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Alkollü Yakalanınca İntihar Eden Polis Son Yolculuğuna Uğurlandı

Alkollü Yakalanınca İntihar Eden Polis Son Yolculuğuna Uğurlandı

Alkollü Yakalanınca İntihar Eden Polis Son Yolculuğuna Uğurlandı
A+A-

Meslektaşlarına alkollü araç kullanırken yakalanınca intihar eden polis memuru Özgür Akdoğan, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye polis memurunun çok sayıda mesai arkadaşı katıldı. Asayiş Şube Müdü

Meslektaşlarına alkollü araç kullanırken yakalanınca intihar eden polis memuru Özgür Akdoğan, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye polis memurunun çok sayıda mesai arkadaşı katıldı.
Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro'da görevli polis memuru Özgür Akdoğan (32), mesai bitiminde sivil görev aracıyla meslektaşlarının yaptığı uygulamaya alkollü olarak yakalandı. Beylik tabancasıyla intihara teşebbüs eden Akdoğan, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis memuru Akdoğan için bugün Kartal Soğanlık Merkez Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Akdoğan'ın ailesi ve çok sayıda meslektaşı katıldı. Cenazede taziyeleri kabul eden baba Memduh Akdoğan'ın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Cenazeye İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da çelenk gönderdi.
Akdoğan'ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Kurtköy Yeni Şehir Mezarlığı'na götürüldü.
(ÖFA-CC-Y)

29.12.2012 14:28:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT