1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alkol Alıp Polise Direnen İki Kişi Yakalandı

Alkol Alıp Polise Direnen İki Kişi Yakalandı

Alkol Alıp Polise Direnen İki Kişi Yakalandı
A+A-

İzmit'in Ömerağa Mahallesi'nde alkol aldıktan sonra çevreye rahatsızlık veren ve kendilerini ikaz etmek isteyen polislere mukavemette bulunan iki kişi polis tarafından gözaltına alındı. Şahısların bir

İzmit'in Ömerağa Mahallesi'nde alkol aldıktan sonra çevreye rahatsızlık veren ve kendilerini ikaz etmek isteyen polislere mukavemette bulunan iki kişi polis tarafından gözaltına alındı. Şahısların birinin üstünden bir miktar esrar çıktı.
Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi'nde alkol aldıktan sonra çevreyi rahatsız eden Fatih D. (22) ile Mehmet E. (32), gece saat 01.00 sularında alkollü bir şekilde çevreyi rahatsız ettikleri gerekçesiyle polis ekipleri tarafından ikaz edildi. Kendilerine uyarıda bulunan polislere zorluk çıkaran ve mukavemette bulundukları öne sürülen ikili, olay yerine gelen takviye polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şahıslardan Fatih D'nin üst aramasında 4 gram esrar maddesi ele geçirildi. İzmit İlçe Asayiş Büro Amirliği'nde işlemleri tamamlanan iki şahıs adliyeye götürüldü.
(NA-MA-HO-Y)

30.11.2012 14:33:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT