1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aliağa Belediyesi, Helvacı'da Bilgisayar Destekli Netsis Muhasebe Eğitimi Başlatıyor

Aliağa Belediyesi, Helvacı'da Bilgisayar Destekli Netsis Muhasebe Eğitimi Başlatıyor

Aliağa Belediyesi, Helvacıda Bilgisayar Destekli Netsis Muhasebe Eğitimi Başlatıyor
A+A-

Aliağa Belediyesi, gençlerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Sosyal Belediyecilik uygulamaları kapsamında bu kez Helvacı'daki gençlerin sertifikalı meslek sahibi olmaları için bi

Aliağa Belediyesi, gençlerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Sosyal Belediyecilik uygulamaları kapsamında bu kez Helvacı'daki gençlerin sertifikalı meslek sahibi olmaları için bilgisayar destekli muhasebe eğitimi başlatıyor.
Aliağa Belediyesi'nin Helvacı'ya yönelik hizmetleri artarak devam ediyor. Helvacı'da, 14 Ocak tarihinde sona erecek kurs kayıtları sonrası bilgisayar destekli Netsis muhasebe eğitimi başlatılacak. Sınırlı sayıda kursiyerin alınacağı eğitimler, Helvacı ALBEM Eğitim Merkezi'nde verilecek. 320 saat bilgisayar destekli Netsis kurs eğitimi alacak katılımcılardan başarılı olanlar, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olacak.
Kent merkezinde birçok kez bilgisayar destekli muhasebe eğitimi vererek gençlerin sertifika sahibi olmalarını sağladıklarını belirten Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, aynı eğitimi Helvacı'da da vererek gençlerin mesleki yönden gelişimlerinin yanında sertifika sahibi olacaklarına işaret etti. Ticari yaşamda Netsis programının oldukça yaygın kullanıldığını vurgulayan Başkan Oğuz, "Bu eğitimi alan kursiyerlerimiz belgeleri sayesinde daha rahat iş bulabilir. Helvacı'daki gençlerimizin bu fırsatı kaçırmamalarını diliyorum" dedi.
Kurs kayıtları başlayan Netsis bilgisayar destekli muhasebe eğitimi için son müracaat tarihinin 14 Ocak olduğu bildirildi. Muhasebe kursuna katılmak ve bilgi almak için "616 4552 veya 616 1980'den 304" numaralı telefonlar aranabilecek.
(HE-ERG-Y)

08.01.2013 10:23:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT