1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Dürüst: "şampiyonluğa Ulaşmak İçin Beşiktaş'ı Yenmeliyiz"

Ali Dürüst: "şampiyonluğa Ulaşmak İçin Beşiktaş'ı Yenmeliyiz"

Ali Dürüst: şampiyonluğa Ulaşmak İçin Beşiktaşı Yenmeliyiz
A+A-

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray-Beşiktaş derbi maçını ve Sneijder'in transferini değerlendirdi. Şampiyon olmak için Beşiktaş'ı yenmeleri gerektiğini vurgulayan Dürüst, "Yarı

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray-Beşiktaş derbi maçını ve Sneijder'in transferini değerlendirdi.
Şampiyon olmak için Beşiktaş'ı yenmeleri gerektiğini vurgulayan Dürüst, "Yarın önemli bir maçımız var stadımızda en iyi şekilde hazırlandı. Şampiyonluğa ulaşmamız için bu maçı almamız lazım. İnşallah topta bizi sevecek ve 3 puanla ayrılacağız" dedi.
Derbi maçta yeni transfer Sneijder'in oynayıp oynamayacağına ilişkin sorulan soruya ise Dürüst, "Sneijder'in oynayıp oynamayacağına hocamız karar verir. Hazırsa oynar. Onun dışında 20 tane oyuncumuz var zaten. Hepside canla başla çalışıyor. Hocamız kime görev verirse onlar oynayacaklar" cevabını verdi.
Sneijder'in Galatasaray gelmeyeceği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine ise Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, "Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptık ama Galatasaray'ın büyük bir marka olmasının verdiği bir avantajdır. İyi bir oyuncudur. inşallah o iyi oyunculuğunu Türkiye'de de gösterecek ve Galatasaray'a hizmet edecek" şeklinde konuştu.
Dürüst, Galatasaray Kulübü'ne yeni katılan üyelerle ilgili olarak ise, "Biz büyük bir aileyiz. Yeni katılanlarla gücümüz daha da artacak. Hepsine hoş geldin diyorum. Takıma destek olsunlar. Kongrelere katılsınlar. Geniş bir aileyiz daha da büyüyoruz" diye konuştu.
(BH-RFK-S)

26.01.2013 12:47:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT