1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alevi Kültür Derneği'nden Başkan Tahmazoğlu'na Ziyaret

Alevi Kültür Derneği'nden Başkan Tahmazoğlu'na Ziyaret

Alevi Kültür Derneğinden Başkan Tahmazoğluna Ziyaret
A+A-

Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şube Başkanı Yılmaz Demirdelen ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamında yapılan

Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şube Başkanı Yılmaz Demirdelen ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkanlık makamında yapılan ziyarette yeni yönetim kurulu üyelerini tanıştıran Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şube Başkanı Av. Yılmaz Demirdelen, "Yeni yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'nu ziyaret ettik. Derneğimizle ilgili olarak bir takım ihtiyaçlarımız var, bunu başkanımıza ilettik. Kendileri de bunu değerlendirmeye aldı. Başkanımız Şahinbey ilçemizde çok güzel hizmetlere imza atmıştır. Bu vesileyle kendisini ziyaret ederek teşekkürlerimizi sunduk" dedi.
Başkan Mehmet Tahmazoğlu ise, "Başkanımıza ve yeni yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Sivil toplum örgütleri bir gerçeğimizdir. Şahinbey Belediyesi olarak onlarla diyalog halinde çalışmak ise bizim temel prensibimizdir. Bu şehir hepimizin; bu nedenle bunun için bu şehre katkı sağlayacak fikri olan herkese kapımız ve gönlümüz açıktır. İnşallah karşılıklı istişarelerle şehrimize daha neler yapabiliriz noktasında birlikte karar veriyoruz. Ben başkanımıza ve yeni yönetim kurulu üyelerine yeniden hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum" diye konuştu.
Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şube Başkanı Demirdelen, ziyaret sonunda Başkan Tahmazoğlu'na günün anısına plaket takdim etti.
(MDC-SO-Y)

14.01.2013 09:21:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT