1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aldırmaz'dan Hafta Sonu Denetimi

Aldırmaz'dan Hafta Sonu Denetimi

Aldırmazdan Hafta Sonu Denetimi
A+A-

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz Gazipaşa Bulvarı'ndaki çalışmaların bir haftaya kadar tamamlanacağını söyledi. Hafta sonu Gazipaşa Bulvarı'nda bir süredir devam eden ve son

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz Gazipaşa Bulvarı'ndaki çalışmaların bir haftaya kadar tamamlanacağını söyledi.
Hafta sonu Gazipaşa Bulvarı'nda bir süredir devam eden ve son aşamaya gelen çalışmaları denetleyen Zihni Aldırmaz, "Asfalt kaplama çalışmalarının son aşamasındayız. Bir süre önce Gazipaşa Bulvarı'nda altyapı çalışmalarını tamamladık ve yağmur suyu ile kanalizasyonu ayarladık. İçme suyu bağlantılarını da yeniledik. Ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Hatta çalışmalara cumartesi pazar da devam ediyorlar. Bordür ve kaldırım çalışmaları da bir haftaya kadar tamamlanacak ve esnafımız rahatlamış olacak. Fedakarca çalışan arkadaşlarımızı kutluyorum" dedi.
Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Yol Müdürlüğü çalışanlarına da "kolay gelsin" diyerek çikolata ikram eden Aldırmaz, esnafı da ziyaret etti.
Zihni Aldırmaz, çalışmalar sırasında verilen rahatsızlık dolayısıyla esnaftan özür diledi.
(ADN-Y)

03.02.2013 11:27:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT