1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aldırmaz'a Turunçgil Üreticilerinden Ziyaret

Aldırmaz'a Turunçgil Üreticilerinden Ziyaret

Aldırmaza Turunçgil Üreticilerinden Ziyaret
A+A-

Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Remziye Karabucak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti. İspanya'nın Valencia kentinde Narenciye K

Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Remziye Karabucak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti.
İspanya'nın Valencia kentinde Narenciye Kongresi yapıldığını ve oraya katıldıklarını belirten Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Remziye Karabucak, İspanya Hatırası ifadesi kullanarak, Zihni Aldırmaz'a oradan getirdikleri hediyeyi sundu.
Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Genel Sekreteri Bülent Özler de, Narenciye Kongresi'nin 4 yılda bir yapıldığını, 2016 yılında Brezilya'da yapılması planlanan kongrenin 2020 yılında Türkiye'de yapılması için çalışma yürütüldüğünü açıkladı.
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da kongrenin Adana'da gerçekleşmesi için tüm çabanın harcanması gerektiğini, bu konuda üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını anlattı.
Zihni Aldırmaz, Nisan ayında Portakal Çiçeği Festivali yapacaklarını da sözlerine ekledi.
(ADN-Y)

18.01.2013 10:59:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT