1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aldırmaz Dürüst Zabıtayı Ödüllendirdi

Aldırmaz Dürüst Zabıtayı Ödüllendirdi

Aldırmaz Dürüst Zabıtayı Ödüllendirdi
A+A-

Adana'da bir banka şubesinde bulduğu parayı sahibine teslim ederek, dürüstlük örneği gösteren Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz tarafından ödüllendi

Adana'da bir banka şubesinde bulduğu parayı sahibine teslim ederek, dürüstlük örneği gösteren Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz tarafından ödüllendirildi.
Makamında Mehmet Dallaroğlu'nu kabul eden Zihni Aldırmaz, gösterdiği örnek davranış dolayısıyla Zabıta Komiserine teşekkür etti.
Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu'nun kendisine, ailesine ve Büyükşehir Belediyesi'ne yakışanı yaptığını belirten Zihni Aldırmaz, "Bu örnek davranışın dolayısıyla sana teşekkür ediyorum. Herkese insanlık ve dürüstlük dersi verdin" dedi.
Zabıta Daire Başkanı Tarık Öncel'e talimat veren ve Mehmet Dallaroğlu'nun ödüllendirilmesini isteyen Zihni Aldırmaz, "Bir yıldız daha takalım" ifadesini kullanarak, dürüst zabıtanın amir yapılmasının önünü açtı.
Zihni Aldırmaz, hediye olarak Mehmet Dallaroğlu'nun oğluna da bir dizüstü bilgisayar alınması talimatı verdi.
Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu'nu ziyarette bulunan Belediye Meclis Üyesi Sıtkı Polat da kutladı.
Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu geçtiğimiz günlerde işlem yapmak üzere gittiği bir banka şubesinde bin 900 TL bulmuş, Paranın sahibini araştırarak bulmuş ve sahibine teslim etmişti.
Mehmet Dallaroğlu'nun bu davranışı Adana kamuoyunda taktirle karşılanmıştı.
(ADN-Y)

16.01.2013 12:52:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT