1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alaplı'da Yılbaşı Gecesi Kuruyemişçilerin Yüzünü Güldürdü

Alaplı'da Yılbaşı Gecesi Kuruyemişçilerin Yüzünü Güldürdü

Alaplıda Yılbaşı Gecesi Kuruyemişçilerin Yüzünü Güldürdü
A+A-

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde yılbaşı gecesinin vazgeçilmez eğlencesi arasında yer alan kuruyemiş satışlarındaki artış esnafın yüzünü güldürdü. Alaplı ilçesinde yılbaşı gecesini evlerinde geçirmek

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde yılbaşı gecesinin vazgeçilmez eğlencesi arasında yer alan kuruyemiş satışlarındaki artış esnafın yüzünü güldürdü.
Alaplı ilçesinde yılbaşı gecesini evlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar kuruyemişçilere akın etti.
İlçede kuruyemiş satan esnaflardan Tuncay Çil, yılbaşı gecesi dolayısıyla kuruyemiş satışlarında artış yaşandığını söyledi.
Yılbaşına özel kuruyemiş karışımlarını en uygun fiyatlarla vatandaşa sunduklarını belirten Çil, "Öncelikle Zonguldak'ımızın, Alaplı'mızın, bölgemizin ve ülkemizin yeni yılını kutluyorum. Yılbaşı gecesini evde geçirmek isteyen vatandaşlarımız için kuruyemiş karışımlarında özel indirime gittik. Yılbaşı gecesi için hazırladığımız iki tür özel karışım yaptık, lüks olarak karıştırdığımız, fındık, badem, antepfıstığından oluşan karışımın kilosunu 22 liradan diğeri normal karışımı ise 16 liradan satışa sunduk. Yılbaşı gecesinde satışlarımızda büyük artış yaşandı" dedi.
(HH-SA-Y)

01.01.2013 13:53:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT