1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alaplı Belediyesi Zabıta Amirliği Kayıp Eşya Bürosu Gibi

Alaplı Belediyesi Zabıta Amirliği Kayıp Eşya Bürosu Gibi

Alaplı Belediyesi Zabıta Amirliği Kayıp Eşya Bürosu Gibi
A+A-

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Belediyesi Zabıta Amirliği'nde vatandaşlar tarafından unutulan nüfus cüzdanları, anahtarlar, gözlükler, ehliyet ve öğrenci kimlik kartları dikkat çekiyor. Alaplı Belediye

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Belediyesi Zabıta Amirliği'nde vatandaşlar tarafından unutulan nüfus cüzdanları, anahtarlar, gözlükler, ehliyet ve öğrenci kimlik kartları dikkat çekiyor.
Alaplı Belediyesi Zabıta Görevlisi Servet Öztürk, ilçede vatandaşların unuttuğu nüfus cüzdanları, anahtarlar, gözlükler, fotoğraf makineleri, ehliyet ve öğrenci kimlik kartları zabıta amirliğinde toplandığını söyledi.
Vatandaşların buldukları kayıp eşyaları kendilerine teslim ettiklerini belirten Öztürk, "İlçemizde vatandaşlarımız tarafından unutulan ya da düşürülen eşyaları duyarlı vatandaşlarımız bizlere gelerek teslim ediyorlar. Şu anda elimizde çok sayıda nüfus cüzdanı, kredi kartları, anahtar, gözlük, öğrenci kimlik kartları mevcut, biz bunları muhafaza altına aldık sahiplerini bekliyoruz. Elimizdeki nüfus cüzdanlarını 6 ay yada bir yıl süre ile saklıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen olmazsa nüfus müdürlüğüne teslim ediyoruz" dedi. Öztürk, ayrıca kayıp eşyası olan vatandaşların Zabıta amirliğine müracaat etmelerini istedi.
(HH-SA-Y)

03.01.2013 17:32:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT