1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alanya'da Hırsızlar Pes Dedirtti

Alanya'da Hırsızlar Pes Dedirtti

Alanyada Hırsızlar Pes Dedirtti
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir apartmana giren hırsızlar, 3 adet bisiklet çaldı.Apartmanlar sakinleri hırsızlık olayının ardından bina ve çevresine 6 güvenlik kamerası yerleştirdi ancak hırsızlık ol

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir apartmana giren hırsızlar, 3 adet bisiklet çaldı.Apartmanlar sakinleri hırsızlık olayının ardından bina ve çevresine 6 güvenlik kamerası yerleştirdi ancak hırsızlık olaylarına yine engel olamadı.
Edinilen bilgiye göre, Kadıpaşa Mahallesi'nde bulunan bir apartmana giren hırsızlar, apartman sakinlerine ait 3 adet bisikleti çalarken, apartman önünde park halinde bulunan bir minibüs ise itilerek bir başka binanın bahçesine devrildi. Apartman sakinleri hırsızlık olayının ardından bina ve çevresine 6 güvenlik kamerası taktırdı ancak hırsızlık olaylarına yine engel olamadılar. Bu kez 2 adet bisikleti çalan hırsızlar, bir motosikletin de lastiklerini kestiler.
Hırsızlık ve mala zarar verme olaylarının yaşandığı apartmanda oturan Kerim Açıkalın, "Hırsızlara karşı önlem olarak güvenlik kamerası taktırdık. Buna rağmen pes etmediler. Apartmanda bisiklet bırakmadılar" dedi.
Polis güvenlik kamara kayıtlarını inceleme altına alarak, hırsızlık zanlılarının yakalanması için çalışma başlattı.
(AB-SK-Y)

19.01.2013 11:55:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT