1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alanya'da Elektronik Sigara Operasyonu

Alanya'da Elektronik Sigara Operasyonu

Alanyada Elektronik Sigara Operasyonu
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinde, polis ve Antalya Valiliği İl Tütün Kontrol Kurumu görevlileri tarafından 4 iş yerinde yapılan aramalarda gümrük kaçağı olduğu belirlenen 79 adet elektronik sigara ele geç

Antalya'nın Alanya ilçesinde, polis ve Antalya Valiliği İl Tütün Kontrol Kurumu görevlileri tarafından 4 iş yerinde yapılan aramalarda gümrük kaçağı olduğu belirlenen 79 adet elektronik sigara ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Alanya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ile Antalya Valiliği İl Tütün Kontrol Kurumu görevlileri tarafından Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bir alışveriş merkezinde U.Y.'ye ait iş yeri, Şekerhane Mahallesi'nde M.Y.'ye ait (33) market, yine Şekerhane Mahallesi'nde S.A.'ya (67) ait kırtasiye ve Şekerhane Mahallesi'nde bulunan C.A.'ya (46) ait bir bara operasyon düzenlendi. Yapılan aramalarda gümrük kaçağı olduğu belirlenen 79 adet elektronik sigara, 918 adet ise likit sıvı ve çok sayıda yedek ağızlık ve sigaralara ait şarj cihazları ele geçirildi. El konulan malzemelerin toplam değerinin 50 bin lira civarında olduğu belirtilirken, olayla ilgili iş yeri sahipleri gözaltına alındı.
(AB-SK-GS-Y)

15.02.2013 11:44:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT