1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alacağını Tahsil Edemeyince Çiçeklere El Koydu Fatih Keçe Adana

Alacağını Tahsil Edemeyince Çiçeklere El Koydu Fatih Keçe Adana

Alacağını Tahsil Edemeyince Çiçeklere El Koydu  Fatih Keçe    Adana
A+A-

Adana'da arkadaşıyla birlikte Sevgililer Günü'nde satmak için başka bir çiçekçiden 10 bin lira tutarında çiçek çaldığı ileri sürülen şahıs, "Ben hırsızlık yapmadım. 25 tane çam satmıştım, 400 lira ala

Adana'da arkadaşıyla birlikte Sevgililer Günü'nde satmak için başka bir çiçekçiden 10 bin lira tutarında çiçek çaldığı ileri sürülen şahıs, "Ben hırsızlık yapmadım. 25 tane çam satmıştım, 400 lira alacağım vardı. Vermeyince dükkanından parama karşılık çiçeklerini aldım" dedi.
İbo Osman Caddesi'nde çiçekçilik yapan Burak Y. bugün gazetelerde çıkan "Sevgililer Günü'nde satmak için çiçek çaldı" haberlerinin gerçeği yansıtmadığını iddia etti. Burak Y., Mahfesığmaz Mahallesi'nde çiçekçilik yapan Sadık Ş'ye 400 lira değerinde 25 çam sattığını ancak bir türlü parasını alamadığını belirterek, "Paramı alamayınca arkadaşımla birlikte gidip 400 lira tutarında alacağıma karşılık dükkanından mal aldım. Ben kimsenin kapısını kırıp hırsızlık yapmadım. Söylendiği gibi 210 çuha çiçeği, 20 açelya, 24 gül, 120 sümbül, 90 lale, 10 limon fidanı almadım. Bu söylenenlerin hepsi yalan" dedi.
Esnafa zararından dolayı bin 200 lira da para verildiğini anlatan Burak Y. savcılık tarafından serbest bırakıldıklarını kaydetti.
(FKE-YHY-Y)

12.02.2013 12:24:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT