1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Alaca'da Karla Mücadele Çalışmaları

Alaca'da Karla Mücadele Çalışmaları

Alacada Karla Mücadele Çalışmaları
A+A-

Çorum'un Alaca ilçesinde etkili olan kar yağışının ardından belediye kar temizleme çalışmalarına hız verdi. Araç ve yaya trafiğinde yaşanacak olumsuzlukları önlemek için kar yağışı sonrasında Fen İ

Çorum'un Alaca ilçesinde etkili olan kar yağışının ardından belediye kar temizleme çalışmalarına hız verdi.
Araç ve yaya trafiğinde yaşanacak olumsuzlukları önlemek için kar yağışı sonrasında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki ana arter ve sokaklarda kar temizliği ve tuzlama çalışması yapıyor.
Çalışmalarda öncelik okullara verilirken ana arterleri temizleyen ekipler, otobüs güzergâhlarını ulaşıma açık hale getirdi. Elle tuzlama ekibi Alaca'nın tüm noktalarına acil müdahale ediyor. Belediye ekipleri tuzlama çalışmalarını sürdürürken, vatandaşlardan da dikkatli olmalarını istendi.
Kar ve buzlanmaya karşı bütün tedbirleri aldıklarını belirten Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, her bölge için ekip görevlendirdiklerini belirterek ihtiyaç halinde ekiplerin sayısını artıracaklarını söyledi.
Başkan Eyvaz, halkın cadde ve sokaklarda yürürken herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için tuzlama ve kar temizleme çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.
(ŞD-BÖ)

08.01.2013 11:11:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT