1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Alaattin Çakıcı Tekirdağ F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna..

Alaattin Çakıcı Tekirdağ F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna..

Alaattin Çakıcı Tekirdağ F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna..
A+A-

Alaattin çakıcı istanbul'a geldi. Annesinin rahatsızlığı sebebi ile Kırıkkalde cezaevinde bulunan Alaattin çakıcıya istanbul'da ilgi büyüktü...

Türkiyenin ünlü simalarından olan Alaattin Çakıcı annesinin rahatsızlığı nedeni ile istanbul'a izin alarak geldi. kırıkkale F tipi kapalı ceza evinde tutuklu bulunan Alaattin çakıcı istanbul da bazı gruplar tarafında oldukça hoş karşılandı ve meşaleler yakıldı

 

KIRIKKALE F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda olan Alaattin Çakıcı  hasta olan annesini ziyaret etmesi için izin verilerek İstanbul'a götürülen Alaattin Çakıcı, ziyaretin ardından Kırıkkale yerine Tekirdağ F Tipi Cezaevine getirildi. 

 

Alaattin Çakıcı, annesinin evinden ayrıldıAnnesinin rahatsızlığı nedeniyle izin alarak Kırıkkale’den İstanbul’a getirilen Alaattin Çakıcı, ailesiyle yaptığı görüşmenin ardından geniş güvenlik önlemleri içinde evinden ayrıldı.

 

Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, annesi Şakire Çakıcı'nın rahatsızlığı nedeniyle İstanbul’a gelerek ailesi ile görüştü. Güvenlik amacıyla eve alınmayan Çakıcı’nın kır kardeşi ve erkek kardeşinin de ağabeyleriyle görüşmelerine izin verildiği öğrenildi.


Annesinin Gültepe’de bulunan evine gelen Çakıcı ailesiyle yaptığı yaklaşık 1 buçuk saatlik görüşmenin ardından geniş güvenlik önlemleri içinde evinden ayrıldı. Jandarma eşliğinde evden çıkarılan Çakıcı, cezaevi aracına bindirildi. Görüş müsaadesi olarak verilen 6 saatlik sürenin ardından Çakıcı’nın önce Metris Cezaevi'ne ardınan da Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'na götürülmesi bekleniyor. 

 

Alaattin Çakıcı’ya meşaleli, confettili karşılamaİstanbul’a getirilen Alaattin Çakıcı’yı bir grup, Atatürk Havalimanı kavşağında karşıladı. Meşale yakıp, confetti döken grup, Çakıcı’ya sevgi gösterisinde bulundu.

 

Kırıkkale’de kaldığı cezaevinden annesi Şakire Çakıcı'nın rahatsızlığı nedeniyle aldığı izinle İstanbul’a getirilen Alaattin Çakıcı’yı bir grup, Atatürk Havalimanı kavşağında karşıladı. Meşale yakıp, confetti döken grup, Çakıcı’ya sevgi gösterisinde bulundu.


Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, annesi Şakire Çakıcı'nın rahatsızlığı nedeniyle İstanbul’a geldi. Türk Hava Yolları (THY) uçağı ile İstanbul’a getirilen Çakıcı burada cezaevi nakil aracına alındı.


Çakıcı’nın içinde bulunduğu cezaevi nakil aracı Atatürk Havalimanı kavşağına geldiği sırada bir grup, meşale yakıp, confetti dökerek Çakıcı’ya sevgi gösterinde bulundu. Aracın önünü kesmeye çalışan bir kişi kaza tehlikesi atlatırken, bir kişinin de durmayan cezaevi ring aracına yumruk attığı görüldü. Grup, zaman zaman trafiğin durmasına neden oldu.Çakıcı’nın Gültepe’deki evinin önünde ise yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı görüldü.

 

 

alattin.jpeg

 

Alaattin Çakıcı İstanbul’a geldiRahatsız olan annesini görmesi için izin verilen Alaattin Çakıcı, Türk Hava Yolları (THY) uçağı ile İstanbul’a getirildi. Jandarma araçlarının takibiyle uçaktan inen Çakıcı, kelepçeli ellerini kaldırarak selam verdi.


Kırıkkale F Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, annesi Şakire Çakıcı'nın rahatsızlığı nedeniyle İstanbul’a geldi. Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, Çakıcı’nın gerekli güvenlik önlemleri altında annesini yol hariç 6 saat ziyaret etmesin uygun görmesi üzerine uçakla Ankara'dan İstanbul’a getirildi. Çakıcı’nın uçaktan inerken elini kaldırarak kendisini görüntüleyen gazetecilere selam verdiği görüldü. Çakıcı daha sonra apronda uçağı takip eden jandarma aracına bindirildi. Çakıcı'nın annesiyle 6 saatlik yapacağı görüşmenin ardından Kırıkkale’ye götürüleceği öğrenildi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT