1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akyüz, Kongreyi Değerlendirdi

Akyüz, Kongreyi Değerlendirdi

Akyüz, Kongreyi Değerlendirdi
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Murat Akyüz, bundan sonraki süreçte geriye değil, ileriye bakarak hareket edeceklerini söyledi. Kdz. Ereğli ilçesi Çilek Öze

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Murat Akyüz, bundan sonraki süreçte geriye değil, ileriye bakarak hareket edeceklerini söyledi.
Kdz. Ereğli ilçesi Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Murat Akyüz, kooperatifin 9 Şubat 2013 Cumartesi günü gerçekleştirilen olağan kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Bundan sonraki süreçte geriye değil hep ileriye dönük haraket etmek için yeni ekibiyle mücaadele edeceklerini dile getiren Akyüz," Biz kooperatif başkanlığında görev yapacak olan arkadaşlarımızı oy potansiyeli olanları değil beyin takımlarını listeye alarak seçime gittik, bize inanan ve güvenen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.
Bundan sonra önümüzde sıkıntı olarak gördüğümüz tüm sorunların üzerine giderek özel halkçıların menfaatlerini korumak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden yeni ekibimle devam edeceğiz" dedi.
(HH-OA-Y)

11.02.2013 17:44:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT