1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akyazı'ya Dubalar Döşendi

Akyazı'ya Dubalar Döşendi

Akyazıya Dubalar Döşendi
A+A-

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde aşırı parklanmanın önüne geçmek için belediye tarafından şehrin işlek noktalarına dubalar döşendi. Akyazı Belediyesi ve Emniyet trafik ekiplerince belirlenen bölgelere

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde aşırı parklanmanın önüne geçmek için belediye tarafından şehrin işlek noktalarına dubalar döşendi.
Akyazı Belediyesi ve Emniyet trafik ekiplerince belirlenen bölgelere duba bağlanmasına başlandı. Özellikle kaza ve trafik karmaşası bulunan ve park edilmemesi gereken noktalara sabit kalıcı dubalar konuldu.
Mudurnu Caddesi Beşkardeşler Market önünde sürekli kaza ve araç karmaşası yaşanan sapağa dubalar döşendi. Ada Caddesinde bulunan tüm yaya geçitleri ve yolcu durak önlerine dubalar çakılarak park yapılması yasak olan yerler sabitlendi. Konuralp İlköğretim Okulu ve civarı gelişi güzel parkları önlemek için dubalar çakılarak tedbir alındı.
Özellikle kavşak ve sapaklara yerleştirilen dubalar vatandaşlar tarafından da olumlu karşılanarak dubalar sayesinde aşırı parklanma ve kazaların önüne geçilebileceği belirtildi.
(AY-SC)

05.02.2013 10:28:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT