1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akyazı Belediyesi'nden Yuvalak Caddesinde Kilitli Parke Çalışması

Akyazı Belediyesi'nden Yuvalak Caddesinde Kilitli Parke Çalışması

Akyazı Belediyesinden Yuvalak Caddesinde  Kilitli Parke Çalışması
A+A-

Sakarya'nın Akyazı Belediyesi teknik ekiplerince Yuvalak Caddesi üzeriden sürdürülen kilitli parke çalışması tüm hızıyla sürüyor. Neredeyse teknik çalışmaların hiç son bulmadığı ve sürekli günden g

Sakarya'nın Akyazı Belediyesi teknik ekiplerince Yuvalak Caddesi üzeriden sürdürülen kilitli parke çalışması tüm hızıyla sürüyor.
Neredeyse teknik çalışmaların hiç son bulmadığı ve sürekli günden güne gelişen değişen ve güzelleşen Akyazı'da teknik çalışmalar bu seferde Akyazı Belediyesi tarafından Yuvalak Caddesi üzerinde sürdürülüyor.
Akyazı Belediyesinden 2 ayrı ekibinin çalıştığı Yuvalak Caddesinde bir ekip kaldırım ve kilitli parke çalışmasını yürütürken diğer ekipte aynı cadde üzerinde kaldırım kenarlarındaki boşluklara toprak dökerek bordür taşlarını sağlamlaştırıyor.
Yuvalak Caddesinin tamamı üzerinde sürdürüleceği öğrenilen çalışmanın tamamlanması için ekipler aralıksız olarak çalışmalarını yürütüyorlar. Bu çalışmaların ardından da ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarının yapılacağı Yuvalak Caddesi Akyazı'nın en güzel caddelerinden biri olmaya hazırlanıyor.
(AY-SC)

04.02.2013 15:57:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT