1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akyazı Belediyesi Hız Kesmiyor

Akyazı Belediyesi Hız Kesmiyor

Akyazı Belediyesi Hız Kesmiyor
A+A-

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarında hız kesmeyen Akyazı Belediyesi Teknik Ekipleri plan ve program dahilindeki bir çok sokakta mıcır serimi çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Yağmur suyu

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarında hız kesmeyen Akyazı Belediyesi Teknik Ekipleri plan ve program dahilindeki bir çok sokakta mıcır serimi çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor.
Yağmur suyu kanal döşemesi, Asfalt yama, Kilitli parke, Yol açma ve genişletme, ağaç budama peyzaj ve temizlik, boyama, gibi bir çok teknik çalışmaların her an devam ettiği ve günden güne güzelleşen Akyazı'nın birçok noktasında bu çalışmaların yanı sıra mıcır serimi işlemi de müsait olan havalarda Akyazı belediyesi tarafından tespit edilerek programa dahil edilen bir çok yolda aralıksız olarak devam ediyor.
Çalışmalarını Ömercikler Mahallesi Belediye Konutları'nda mıcır serimi ile sürdüren teknik ekipler, Alt yapıda ve üst yapıda olan çalışmaların her gün plan ve program dahilindeki bir çok mahallede devam ettiğini yolların mıcır serimi yapılarak Akyazı'ya yakışır hale geleceğini bildirdiler.
(AY-AY)

18.01.2013 14:13:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT