1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aktar; "gol Sorunu Yaşıyoruz"

Aktar; "gol Sorunu Yaşıyoruz"

Aktar; gol Sorunu Yaşıyoruz
A+A-

Aydın Süper Amatör Lig takımlarından Acarlar Belediyespor Antrenörü Osman AKtar, sezon başı yaşadıkları gol sorununun devam ettiğini belirtti. Geçtiğimiz hafta mücadele ettiği Tuğlaspor karşısında

Aydın Süper Amatör Lig takımlarından Acarlar Belediyespor Antrenörü Osman AKtar, sezon başı yaşadıkları gol sorununun devam ettiğini belirtti.
Geçtiğimiz hafta mücadele ettiği Tuğlaspor karşısında beş, bu hafta karşılaştığı Yıldız Fenerspor karşısında ise üç gol bulan Aydın Süper Amatör Küme ekiplerinden Acarlar Belediyespor'un antrenörü Osman Aktar, "Gol problemi yaşıyoruz" dedi.
Yıldız Fenerspor karşısında aldıkları galibiyetten dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Osman Aktar, "İyi mücadele ettik ancak kazanamadık. Rakiplerimiz puan kaybetti. Bu kayıplar bizim işimize yaradı. Önümüze bakmak zorundayız"dedi.
İlk yarının bitmesine üç maç kaldığını hatırlatan Aktar, "Gol problemi yaşıyoruz. Bu problemi üstümüzden atmamız lazım. En kısa sürede ilk 5'e, daha sonra ilk 3'e girmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
(GY-MB-İK)

18.12.2012 15:50:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT