1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aksu Çöp Toplama Tesislerinde Düzenleme

Aksu Çöp Toplama Tesislerinde Düzenleme

Aksu Çöp Toplama Tesislerinde Düzenleme
A+A-

Kahramanmaraş Belediyesi ekipleri, aksu çöp toplama tesislerindeki çevre düzenlemelerini tamamladı. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, Aksu-Erkenez mevkisinde

Kahramanmaraş Belediyesi ekipleri, aksu çöp toplama tesislerindeki çevre düzenlemelerini tamamladı.
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, Aksu-Erkenez mevkisinde bulunan vahşi depolama sahasında günlük ortalama 500 ton evsel katı atık depolandığı belirtildi. Açıklamada, kış ayları nedeniyle sevkiyatlar sırasında yollarda yer yer çukurlar ve göllenmeler yaşandığı ifade edilerek, şu bilgilere yer verildi:
"Kışa yönelik ve araçların evsel katı atık depolama sahasına sorunsuz ulaşmaları için Aksu Katı Atık vahşi depolama sahasına giden yola ve evsel katı atık toplama araçlarının mevcut bulundukları şantiye sahasında gerekli düzenlemeler yapıldı. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan ortak çalışma sonucu zeminde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için zemine filler malzeme serilmiş olup gerekli düzenleme yapılmıştır."
(YUT-Y)

08.01.2013 14:09:00 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT