1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akseki'de Suriyeliler İçin Gıda Yardımı Kampanyası Devam Ediyor

Akseki'de Suriyeliler İçin Gıda Yardımı Kampanyası Devam Ediyor

Aksekide Suriyeliler İçin Gıda Yardımı Kampanyası Devam Ediyor
A+A-

Antalya'nın Akseki ilçesinde Suriyeliler için gıda yardımı kampanyası devam ediyor. Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın girişimleri ile başlatılan yardım kampanyasında, Akseki Kaymakamlığı, Yarpuz B

Antalya'nın Akseki ilçesinde Suriyeliler için gıda yardımı kampanyası devam ediyor.
Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın girişimleri ile başlatılan yardım kampanyasında, Akseki Kaymakamlığı, Yarpuz Belediye Başkanlığı ve hayırsever işadamlarından 2,5 ton kuru gıda bağışı toplandı. Toplanan gıda maddesi Suriyelilere ulaştırmak üzere Antalya Valiliğine gönderildi.
Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, Suriyeli sığınmacılar için yapılan yardımların insani bir görev olduğunu belirterek, "Toplanan gıda malzemelerini Antalya Valiliğine göndermeye devam ediyoruz. Ülkelerinde yaşanan savaştan kaçarak mülteci kamplarına sığınan Suriyelilere devlet ve hükümet tarafından gerekli her türlü yardım yapılmaktadır. Ama ihtiyaçların bitmediğini biliyoruz. Suriyelilere destek olmak için geçtiğimiz hafta Aksekili hayırsever işadamları tarafından 3 ton gıda yardımının toplandı ve Antalya Valiliğine gönderildi. Kampanyaya destek veren Yarpuz Belediye Başkanı Doğan Erdem ve Aksekili hayırseverlere teşekkür ediyorum" dedi.
(SÇ-SK-Y)

25.01.2013 11:44:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT