1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akseki'de Suriyeliler İçin 3 Ton Gıda Yardımı Toplandı

Akseki'de Suriyeliler İçin 3 Ton Gıda Yardımı Toplandı

Aksekide Suriyeliler İçin 3 Ton Gıda Yardımı Toplandı
A+A-

Antalya'nın Akseki ilçesinde Suriyeliler için 3 ton gıda yardımı toplandı. Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın girişimleri ile başlatılan yardım kampanyasında, Akseki Kaymakamlığı ve Akseki Eğitim H

Antalya'nın Akseki ilçesinde Suriyeliler için 3 ton gıda yardımı toplandı.
Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın girişimleri ile başlatılan yardım kampanyasında, Akseki Kaymakamlığı ve Akseki Eğitim Hayratı Derneği'nin çalışmalar sonucunda hayırsever işadamlarından 3 ton kuru gıda bağışı toplandı. Toplanan gıda maddesi Suriyelilere ulaştırmak üzere Antalya Valiliğine gönderildi.
Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, "Suriye'den gelen kardeşlerimiz havalarında soğumasıyla birlikte ciddi anlamda yardıma muhtaç durumdalar. Özellikle kadınlar, yaşlılar ve çocukların mağduriyetleri dolayısı ile üzüntü içerisindeyiz" dedi. Çeviren, kampanyaya destek veren Aksekili hayırsever işadamları Ali Katırcıoğlu, Muammer Çelik, Mahmut Atom Duruk, Vehbi Güleç, Mehmet Gündoğdu, İbrahim Tellioğlu, AK Parti Akseki İlçe Başkanı Mehmet Özdilek, Akseki Eğitim Hayratı Derneği Akseki Şube Başkanı Mürşit Pişkin'e teşekkür etti.
(SÇ-SK-Y)

17.01.2013 14:32:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT