1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akşehir'de Ev Yangını

Akşehir'de Ev Yangını

Akşehirde Ev Yangını
A+A-

Konya'nın Akşehir ilçesinde bir evde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın, akşam saatlerinde Yarenler Mahallesi Ferhan Ballı Caddesi Belediye Evleri H Blok 3. katta bulunan

Konya'nın Akşehir ilçesinde bir evde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Yangın, akşam saatlerinde Yarenler Mahallesi Ferhan Ballı Caddesi Belediye Evleri H Blok 3. katta bulunan Tuncay Yalım'a ait dairede çıktı. Evden duman yükselmeye başladığını gören vatandaşlar, durumu itfaiyeye ve polise bildirdi. Akşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri olay yerine gelerek yangına müdahalede bulunurken, apartmanda ve diğer dairelerde bulunan vatandaşlar paniğe kapılarak sokağa indi. İtfaiye kısa sürede yangını kontrol altına alarak söndürürken, olay yerine Akşehir Kaymakamı Ali Dursun ile Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız da gelerek incelemede bulundu.
Yangına, anne, baba ve diğer çocuğun ayrı bir odada bulunduğu sırada diğer odada bulunan 4 yaşındaki çocuğun yol açtığı iddia edilirken, yangın sonucu dairede yaklaşık 10 bin liralık maddi hasar meydana geldi. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
(CF-FM-YHY-Y)

24.01.2013 18:48:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT