1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele Çalışmaları

Akşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele Çalışmaları

Akşehir Belediyesinden Karla Mücadele Çalışmaları
A+A-

Konya'nın Akşehir ilçesinde süren kar yağışı sebebiyle Akşehir Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerekli tedbirler alınarak, karla mücadele çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor

Konya'nın Akşehir ilçesinde süren kar yağışı sebebiyle Akşehir Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerekli tedbirler alınarak, karla mücadele çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince cadde ve sokaklarda iş makineleri yardımıyla karlar temizleniyor. Yine ekipler vatandaşların yoğun olarak yürüdüğü kaldırımlarda ve merdivenlerde de küreklerle temizleme çalışmaları yapıyor. Karla mücadele çalışmaları kapsamında kaldırımlar özel solüsyonla yıkanarak buz tutması da engellenirken, ilçe genelindeki ana cadde ve yollarda da buzlama ve özel solüsyonla yıkama çalışmaları sürdürülüyor. Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, "Şehrimizde meydana gelebilecek her türlü olumsuz şart için belediye olarak gerekli tedbiri almış bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın da olumsuz hava koşulları konusunda gerekli tedbirleri almasını ümit ediyoruz" dedi.
(CF-FM-Y)

08.01.2013 14:10:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT