1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akşehir Belediye Kültürspor Atletizm'de Basamak Atladı

Akşehir Belediye Kültürspor Atletizm'de Basamak Atladı

Akşehir Belediye Kültürspor Atletizmde Basamak Atladı
A+A-

9 Şubat'ta Antalya'da düzenlenen Türkiye Kros Şampiyonası'na sıralamada 10. olarak katılan Akşehir Belediye Kültürspor yarışlarda takım halinde başarı göstererek 3 basamak birden yükselerek 7. sıraya

9 Şubat'ta Antalya'da düzenlenen Türkiye Kros Şampiyonası'na sıralamada 10. olarak katılan Akşehir Belediye Kültürspor yarışlarda takım halinde başarı göstererek 3 basamak birden yükselerek 7. sıraya yerleşti..
Akşehir Belediye Kültürspor Kulübü Antalya'daki yarışmaya 6 Atlet, 1 Antrenör ve 1 yönetici ile katıldı. 5 yıldır finallere kalan takım bu sezonda büyük başarı elde ederek, Konya ilinin tek temsilcisi olarak Kuşadası finallerine katılmaya hak kazandı. Akşehir Belediye Kültürspor Kulüp Başkanı Ercan Türüdü yaptığı açıklamada, "Konya ilini temsil eden takımımız Adana'daki yarışmada 10. olmuştu. Hedefimiz sürekli ilk 8'e girmekti. Çünkü ilk 8 finallere kalarak Kuşadası'ndaki yarışmalara gidecekti. Akşehir Belediye Kültürspor camiası olarak ilk 8'e kilitlenmiştik. Ama takımımız daha büyük bir çaba sarf ederek ilk 7'ye girdiler. Bu başarıdan dolayı tüm takımı kutluyorum" diye konuştu. Türüdü, futbolda ise başarılarının süreceğini kaydederek, "U-16 ve U-19 takımlarımızda şampiyonluk parolası ile idmanlara başlamıştır. İnşallah bu çocuklarımızda A takımımız gibi şampiyon olacaktır" dedi.
(CF-AH-Y)

11.02.2013 14:45:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT