1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akşehir Aktso'dan İş Sağlığı Ve Güvenliği Toplantısı

Akşehir Aktso'dan İş Sağlığı Ve Güvenliği Toplantısı

Akşehir Aktsodan İş Sağlığı Ve Güvenliği Toplantısı
A+A-

Konya'nın Akşehir ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (AKTSO) tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. Akşehir Kültür Merkezi'nde düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği

Konya'nın Akşehir ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (AKTSO) tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Akşehir Kültür Merkezi'nde düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği konulu toplantıya konuşmacı olarak Emekli SGK Başmüfettişi İlhan Patır ve Sosyal Güvenlik Danışmanı Kübra Çorumlu katıldı. Toplantıda bir açılış konuşması yapan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Çiftçi, konunun çok önemli olmasına rağmen katılımın az olmasına vurgu yaparak, "Gönül isterdi ki toplantımıza daha fazla katılım olsun ve bu konu hakkında daha fazla insanımızın bilgisi olsun" dedi. Çiftçi, işyerlerinin durumlarına göre belirli tarihlerde uygulamaya geçilecek olan bu kanunun işyerleri için birçok sorumluluklar getirdiğini, yerine getirmeyenler için para cezalarının uygulanacağını söyledi.
Başkan Çiftçi'nin konuşmasının ardından toplantıya katılan Akşehirli iş adamları, muhasebeciler ve vatandaşlar konuşmacılar tarafından bilgilendirildi.
(CF-AH-Y)

22.01.2013 17:27:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT