1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aksaray'da Sis Kontak Kapattırdı

Aksaray'da Sis Kontak Kapattırdı

Aksarayda Sis Kontak Kapattırdı
A+A-

Aksaray'ı günlerdir etkisi altına alan yoğun sis hayatı olumsuz etkiliyor. Karayollarında seyredemeyen özellikle ağır vasıta sürücüleri dün gece kontak kapattı. Son günlerde etkisini iyice artıran s

Aksaray'ı günlerdir etkisi altına alan yoğun sis hayatı olumsuz etkiliyor. Karayollarında seyredemeyen özellikle ağır vasıta sürücüleri dün gece kontak kapattı.
Son günlerde etkisini iyice artıran sis en çok karayollarında trafiği felç etti. Yoğun sis nedeniyle trafikte seyredemeyen özellikle ağır vasıta sürücüleri dün gece Aksaray'da kontak kapattı. Görüş mesafesinin 3 metreye kadar düştüğü Aksaray'da, özellikle Nevşehir Karayolu sise bürünürken, petrol istasyonları kontak kapatan tır ve kamyonlarla doldu. Yoğun sis nedeniyle kameralar bile görüntü çekmekte güçlük çekerken, kimi sürücüler de yoğun sise rağmen risk alıp yollarına devam etti. Bugüne kadar böyle bir sis görmediklerini belirten Aksaraylılar, neredeyse evlerini bile bulmakta güçlük çektiklerini söyledi. Sis nedeniyle kontak kapattıklarını belirten kamyon sürücüleri ise, yıllardır yollarda olduklarını, ancak bugüne kadar böyle bir sis görmediklerini ifade ettiler.
(YC-FM-ÖZ-Y)

04.01.2013 11:49:00 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT