1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aksaray'da Kazalar Mobese Kameralarında

Aksaray'da Kazalar Mobese Kameralarında

Aksarayda Kazalar Mobese Kameralarında
A+A-

Aksaray'da trafik kurallarına uymayan sürücülerin neden olduğu kazalar MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Şehrin çeşitli noktalarına MOBESE kameralarının yerleştirilmesiyle bi

Aksaray'da trafik kurallarına uymayan sürücülerin neden olduğu kazalar MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
Şehrin çeşitli noktalarına MOBESE kameralarının yerleştirilmesiyle birlikte sürücülerin trafik kurallarına uymadığı için sebep oldukları trafik kazaları saniye saniye görüntülenmeye başladı. Bunlardan ilkinde bir otomobil, TIR'ın önüne direksiyonu çeviriyor. TIR sürücüsünün samanda fren yapmasıyla otomobil TIR'ın altında kalmaktan son anda kurtuluyor. İkinci görüntüde ise, hızla gelen otomobil kayarak cadde boyunca ilerledikten sonra kameranın görüş açısından kayboluyor. Daha sonra tekrar görüntüye giren otomobil, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Son görüntüde ise yola fırlayan bayana çarpmak istemeyen sürücü frene basınca arkadan gelen başka bir otomobil araca çarpıyor. Kazaya sebep olan bayan sürücü, hiç oralı olmadan olay yerinden uzaklaşıyor.
(YC-AH-ÖZ-Y)

29.01.2013 17:10:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT