1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aksa'da Görev Değişikliği

Aksa'da Görev Değişikliği

Aksada Görev Değişikliği
A+A-

Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli'ye elektrik dağıtımı yapan Aksa Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü'ne Şerif Doğru, Malatya İl Müdürlüğü'ne de Taylan Ağca getirildi. Aksa Fırat Elektrik Dağıtım

Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli'ye elektrik dağıtımı yapan Aksa Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü'ne Şerif Doğru, Malatya İl Müdürlüğü'ne de Taylan Ağca getirildi.
Aksa Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan yazılı açıklamada, yeni organizasyon çalışmaları kapsamında görev değişikliği yapıldığı belirtilerek, daha önce İskenderun Demir Çelik Tesisleri'nde elektrik otomasyon uygulama mühendisliği, TÜPRAŞ'ta proje yatırım şefliği ve Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.' de kıdemli yatırım planlama uzmanlığı görevlerinde bulunan Şerif Doğru'nun Aksa Fırat Elektrik Şirket Müdürlüğü'ne getirildiği kaydedildi. Daha önce, Aksa Grup bünyesindeki Van Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Taylan Ağca'nın ise Aksa Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürlüğü görevine atandığı kaydedildi.
(BK-Y)

14.01.2013 17:44:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT