1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akrabasını Cami Önünde Bıçakla Yaraladı (Fotoğraflı ) Salih Bakıcı Bursa

Akrabasını Cami Önünde Bıçakla Yaraladı (Fotoğraflı ) Salih Bakıcı Bursa

Akrabasını Cami Önünde Bıçakla Yaraladı  (Fotoğraflı )  Salih Bakıcı    Bursa
A+A-

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşlı bir adam, cuma vakti cami önünde akrabasını bıçakla ağır yaraladı. Edinilen bilgiye göre, cuma namazı için evinin yakınında bulunan Halitpaşa Camii'ne giden 69 yaşınd

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşlı bir adam, cuma vakti cami önünde akrabasını bıçakla ağır yaraladı.
Edinilen bilgiye göre, cuma namazı için evinin yakınında bulunan Halitpaşa Camii'ne giden 69 yaşındaki Turgut Ö., cami önünde karşılaştığı amcasının oğlu 63 yaşındaki Muhittin Ö. ile bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Münakaşanın kavgaya dönüşmesi üzerine Muhittin Ö. yanında bulunan bıçakla Turgut Ö.'yü boynundan, elinden ve bacağından yaraladı. Kanlar içerisinde yere yığılan Turgut Ö.'ye ilk müdahaleyi cuma namazı için camiye giden vatandaşlar yaptı. Vatandaşlar tarafından özel bir araçla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaşlı adam ameliyata alındı. Ağır yaralanan Turgut Ö.'nün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.
Amcasının oğlunu bıçaklayan Turgut Ö. ise olay yerinin yakınlarında suç aletiyle birlikte emniyet ekipleri tarafından yakalandı. Yaralanan yaşlı adamın yakınlarının saldırmaması için bir süre çevredeki bir büfede tutulan zanlı, takviye ekiplerinin gelmesinin ardından emniyete götürüldü.
(SB-MŞ-MO-GS-Y)

15.02.2013 13:48:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT