1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. AKP'li Kadınlardan Hastane Ziyaretli

AKP'li Kadınlardan Hastane Ziyaretli

AKPli Kadınlardan Hastane Ziyaretli
A+A-

Ak Partili Kadınlar iki ayrı grup halinde bir grup, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hastaları, diğer grup ise Y.Y.Ü Dursun Odabaşı Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hastaları ziyaret etti.

 

 

Van Bölge Eğitimi ve Araştırma Hastanesindeki hasta ziyaretine Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Meral Özdağ beraberinde kadın kollarından Nurhayat Eyvaz, Nuray Hasanoğlu ve Nazlı İnal ile birlikte öncelikle hastane başhekimini ziyaret ederek bir süre hizmetler hakkında bilgiler aldıktan sonra ardından Tedavi gören Hastaları ziyaret ederek, Başbakanın ve İl Başkanının selamını iletip, sorunlarını dinlediler.  Heyetin sıcak ilgisinden oldukça memnun olan hasta ve yakınlarına, hastane hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını soran heyete memnun olduklarını ifade ettiler.    

Y.Y.Ü Dursun Odabaşı Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Ak Partili diğer grupta ise Belediye Meclis Üyesi Necla Orbay, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Alter, Kadın Kolları üyeleri Vildan Aktaş, Selma Uzan ve İlknur Eriş yer aldı. Heyet ilk olarak Başhekim Hakan Çankaya’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet edildikten sonra servislerde tedavi gören hastaları ziyaret ettiler.  

A+A-

HABERE YORUM KAT