1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AKP'den Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

AKP'den Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

AKPden Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
A+A-

AK Parti tarafından Van’ın Edremit ilçesinde düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliğine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.


AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı ve AK Parti Edremit Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Kutlu Doğum Haftası etkinliği, vatandaşlara gül, karanfil ve lokma tatlısı dağıtılmasıyla başladı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla devam eden programda salonda yer kalmayınca yüzlerce vatandaş da etkinliği ayakta takip etmek zorunda kaldı. AK Parti Edremit Gençlik Kolları Başkanı Mazhar Volkan Üçgül ve Çiçekli Belde Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç’ın ardından bir konuşma yapan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Handan Fidan, “İnsanoğlunu ve kainatı rahmetiyle var eden Allah'a hamdolsun. Bütün dünyaya hak ve adaleti öğreten, gerçek insanlığı gönüllere kazıyan, İslam’ı anlatan sevgili peygamberimiz (s.a.s), eşsiz örnek ve önder olarak daima kalbimizdedir” dedi.


Çocuk İlahi Grubu’nun seslendirdiği ilahilerin ardından, program şiirlerin okunmasıyla devam etti. AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras’ın da bir konuşma yaptığı program, ney dinletisinin ardından sona erdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT