1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akm'de Herkesin Bildiği Sırlar

Akm'de Herkesin Bildiği Sırlar

Akmde Herkesin Bildiği Sırlar
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında, İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun "Herkesin Bildiği Sırlar" oy

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında, İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun "Herkesin Bildiği Sırlar" oyunu sanatseverlerle buluştu. AKM'de sergilenen oyuna Sakaryalılar büyük ilgi gösterdi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen "Tiyatro Buluşmaları" devam ediyor. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun sahnelediği, Yavuz Özkan'ın yazdığı, Hidayet Erdinç'in yönettiği "Herkesin Bildiği Sırlar", AKM'de, sanatseverlerle buluştu. Tiyatro salonunu dolduran Sakaryalılar, oyunu büyük ilgiyle takip etti. Kadın, erkek, aşk, evlilik ve evlilik kurumu tartışması gibi gözüken ama herkesin kendini tartıştığı, yaşadığı toplumu yargıladığı ve cevapsız soruların içinde boğulduğu bir dünya olduğunu işleyen Herkesin Bildiği Sırlar'ın oyuncuları; Ebru Unurtan ve Burak Şentürk, sergiledikleri güzel performansın ödülünü dakikalarca ayakta alkışlanarak aldılar.
(BCT-BCT)

07.02.2013 13:31:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT