1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akm'de Engelsiz Sinema

Akm'de Engelsiz Sinema

Akmde Engelsiz Sinema
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve Sakarya Üniversitesi Sinema Topluluğu ortaklaşa bir program gerçekleştiriyor. "Bir engel de sen kaldır; Engelsiz Sinema"

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve Sakarya Üniversitesi Sinema Topluluğu ortaklaşa bir program gerçekleştiriyor. "Bir engel de sen kaldır; Engelsiz Sinema" programı, yarın saat 18.00'da AKM'de.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı engelli vatandaşları sosyal hayata daha fazla katmak adına yapmış olduğu çalışmalarına hızla devam ediyor. Sakarya Üniversitesi Sinema Topluluğu ile ortaklaşa gerçekleştirilen programın adı ise, "Bir engel de sen kaldır; Engelsiz Sinema".
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Babam ve Oğlum filminin sesli betimlemesinin izletileceği Bir engel de sen kaldır; Engelsiz Sinema film gösterimi, yüreğinde engel taşımayan herkesi buluşturacak. Engelli vatandaşlarımızla birlikte izleyeceğimiz program, yarın AKM'de. Saat 18.00'da başlayacak programımıza tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz" denildi.
(RKO-RKO)

21.12.2012 15:49:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT