1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akıncılar Kültür Ve Yardımlaşma Derneği, Dostlarını Ağırlayacak

Akıncılar Kültür Ve Yardımlaşma Derneği, Dostlarını Ağırlayacak

Akıncılar Kültür Ve Yardımlaşma Derneği, Dostlarını Ağırlayacak
A+A-

Merkezi İstanbul'da bulunan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği(AKDER) 17 Şubat 2013 Pazar günü İstanbul Bostancı'da bulunan özel bir otelde gece düzenleyecek. Konu hakkında açıklama yapan Akın

Merkezi İstanbul'da bulunan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği(AKDER) 17 Şubat 2013 Pazar günü İstanbul Bostancı'da bulunan özel bir otelde gece düzenleyecek.
Konu hakkında açıklama yapan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ümit Sözcü, "Akıncılar kültür ve yardımlaşma derneği olarak 17 Şubat 2013 Pazar günü akşam saat 18:00'da dostlarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. 2006 yılında kurduğumuz derneğimiz hedefleri doğrultusunda ilerlemekte merkezi İstanbul'da olmasına rağmen Kelkit vadisi üzerinde bulunan Akıncılar ilçemiz Gölova, Suşehri ve Koyulhisar ilçelerimizde ki hemşerilerimizin her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözüme kavuşturmanın gayreti içerisinde oluyoruz. Derneğimiz kurulduğu günden bugüne dek birçok vatandaşımıza maddi manevi yardımlarda bulunmuştur ve bulunmaya devam edecektir. Yönetim kurulu arkadaşlarımız ve derneğimizin Anadolu'dan sorumlu Akıncılar ilçesinde ki başkanımız Murat Sevinç vatandaşlarımıza ulaşmamızdaki en büyük etkendir bu çalışmalarımız doğrultusunda ilçe idarecilerimizin de bizlere bugüne dek birçok destekleri olmuştur. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum birlik ve beraberliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz bu dönemlerde İstanbul'da 17 Şubat 2013 Pazar günü iş adamlarımız, siyasetçilerimiz ve hemşerilerimizle bir araya geleceğiz. Birlik ve beraberlik gecemizde sanatçılarımız Cengiz Kurtoğlu, Latif Doğan ve yerel sanatçılarımız sahne alacaktır. Tüm hemşerilerimizi gecemize davet ediyorum"dedi.
(MS-UY-AÖ-Y)

07.02.2013 16:30:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT