1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akıncılar Kaymakamın'dan Akder Derneği'ne Teşşekür Belgesi

Akıncılar Kaymakamın'dan Akder Derneği'ne Teşşekür Belgesi

Akıncılar Kaymakamından Akder Derneğine Teşşekür Belgesi
A+A-

Merkezi İstanbul'da bulunan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği AKDER'e, Akıncılar Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu tarafından teşekkür belgesi verildi. Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği ba

Merkezi İstanbul'da bulunan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği AKDER'e, Akıncılar Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu tarafından teşekkür belgesi verildi.
Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanı adına, derneğin Anadolu'dan sorumlu başkanı Murat Sevinç'e teşekkür belgesini veren Kaymakam Yakınoğlu, "Dernek olarak 2012 yılı içerinde ilçemize güvenlik kamerası sistemi kurulması, ilçemizde bulunan bütün okullarımızdaki öğrencilerimize kitap hediye etmesi, İstanbul'da Akıncılarlı hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğinin sağlanmasında büyük katkı sağlayan bir piknik düzenlemeleri ile diğer yardım faaliyetleri gibi güzel çalışmalarından dolayı ilçem adına Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ümit Sözcü basta olmak üzere bütün yönetim kurulu arkadaşlarına başarılar dilerim. Gerçekten ilçemize büyük hizmet ettiler hepsini kutluyorum. Hizmetlerin artarak devam edeceğini temenni ediyorum" dedi. Derneğin Anadolu'dan sorumlu Başkanı Murat Sevinç ise, "Gerek ilçemize gerekse Türkiye'nin çeşitli illerinde birçok yere derneğimiz adı altında yardımlarda bulunduk. Biz bu derneği kurarken kimsesizin kimsesi olacağız demiştik. Şimdi ise dernek başkanımız Ümit Sözcü önderliğinde bu misyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu şartlar altında da ilçemize yıllardır hizmet vermekteyiz. Sadece 2012 yılında yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı ilçe kaymakamımız bizlere teşekkür belgesi vererek derneğimizi onurlandırmıştır. İlçe kaymakamımıza derneğimize vermiş olduğu bu belgeden dolayı derneğimiz ve yönetim kurulu arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
(MS-TB-AÖ-Y)

01.01.2013 15:17:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT