1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akhisar'da 2012 Yılının Son Huzur Operasyonu Yapıldı

Akhisar'da 2012 Yılının Son Huzur Operasyonu Yapıldı

Akhisarda 2012 Yılının Son Huzur Operasyonu Yapıldı
A+A-

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler gece boyunca ilçe genelinde huzur operasyonu uygulaması yaptı. Saat 20.30'de Merkez karakolunda harekete geçen emniyet kuvvetleri şehrin belirli noktala

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler gece boyunca ilçe genelinde huzur operasyonu uygulaması yaptı. Saat 20.30'de Merkez karakolunda harekete geçen emniyet kuvvetleri şehrin belirli noktalarında iki saat süresince uygulama yaptı. Çok sayıda araç sürücüsüne de para cezası kesildi. Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan'ın bizzat yönettiği ve Huzur adı verilen uygulamada, 200 araç sorgusu yapıldı, 7 araç trafikten men edilirken, 2 ehliyetsiz araç sürücüsüne işlem yapıldı.
Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan vatandaşımızın huzurunu bozmak isteyenlerin her zaman karşısında olacağız bu insanlara fırsat vermeyeceğiz bu tür uygulamaları sık sık yaparak halkın daha huzurlu olarak yaşamalarını sağlayacağız ve yaklaşan yılbaşı nedeniyle araç sürücülerine alkol almaması konusunda uyarılarda bulundu.
(BG-AH)

29.12.2012 14:14:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT